Forum AZS Białystok Strona Główna

Kontuzje i wypadki, czyli gdzie się ubezpieczyć

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
hojrak

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 3:05 pm    Temat postu: Kontuzje i wypadki, czyli gdzie się ubezpieczyć Odpowiedz z cytatem

Cześć. Mam pytanie - czy ktoś z forumowiczów ubezpiecza się prywatnie? Rozważam właśnie takie rozwiązanie, ale na początek szukam jakichś firm godnych polecenia. Chodzi mi raczej o rozbudowany pakiet, szczególnie - konsultacje z lekarzami (zwłaszcza ortopeda i chirurg) no i oczywiście żeby wszelkie badania były już w pakiecie. Na razie skontaktowałem się tylko z tą firmą http://www.medicover.pl/ubezpieczenia/1100,Kontakt-z-Doradca.htm, ale powiem szczerze wolałabym mieć szerszy kąt patrzenia, stąd prośba o jakieś wasze osobiste doświadczenia z prywatna służbą zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witcher

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tych ubezpieczeń trochę. Nawet banki coś takiego oferują (osobiście wiem o takich pakietach dwóch banków, które mają swoje siedzimy m.in. przy Lipowej).
Zwróć raczej uwagę na to, jakie placówki medyczne obsługują ubezpieczenia zdrowotne, które Ciebie interesują, bo tutaj pojawiają się różnice.

Poza tym - Google Twoim przyjacielem:
Jeden klik.
Drugi klik.

PostWysłany: Nie Lut 08, 2015 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Withcer dzięki za źródła. Niemniej ciekawe byłyby opinie osób, które mając ubezpieczenie nabawiły się akurat kontuzji. Jak zachował się wtedy dany ubezpieczyciel? Niestety oficjalne oferty nieraz odbiegają od tego, co w przypadku wystąpienia kontuzji ubezpieczyciel rzeczywiście realizuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum AZS Białystok Strona Główna -> Hyde Park Sportowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: