Forum AZS Białystok Strona Główna

Doping
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 34, 35, 36  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
KaLiNkA_89

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 9:25 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Dobra spadam. Dobranoc wszystkim

Edytuj posty zamiast pisać kilka nowych z rzędu!

Ostatnio zmieniony przez KaLiNkA_89 dnia Pią Gru 22, 2006 10:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekk07

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 9:31 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Cytat:
KaLiNkA_89 napisał/a:
o co ci chodzi?!

No o to ze pytacie o wszystko zarzad. Czy mozemy oprawe zrobic, czy na szaliki sie zgodzą itp. Klub ingeruje w nasz doping itp.

Jesli chodzi o napinke to sie nigdzie nie napinam. Internet nie służy takim rozmowom. Wole osobiście przedyskutować takie sprawy, ale po meczu za bardzo sie nie dało bo rozmowa skończyła się na 5 minutach.

No kojarze Cie i dzieki za rade. Myslelismy ze jestes z KK i chcielismy dac flage do powieszenia czy cos.

*** tam nie ważne. Koniec dyskusji. To moj ostatni post jesli chodzi o to. Jak coś to zapraszam na PW.
Pzdr.
Powrót do góry
Witcher

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 10:13 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Co by rozjaśnić nieco sytuację, wypowiem się w następujący sposób:
Po 1-sze: Nie ma za co, z tą flagą to pikuś. O to chodzi, żeby było miło (tak, mam dłuższe włosy i okulary Razz)
Po 2-gie: Nam klub nic nie KAŻE robić. Jedynie czasem o coś PROSI. Prosi o to, żeby czegoś nie krzyczeć, prosi o to, żeby w czymś pomóc (jak np. z tymi krzesełkami), etc. Klub ma bardzo ograniczoną ingerencję w KK. Bardzo. Nam to odpowiada. Co do krzyczenia nazw sponsorów: to są wszystko dwusylabowe nazwy. Najłatwiej je wykrzyczeć do takiej gry bębna. Dlatego je krzyczymy. Gdyby "AZS" było dwusylabowe, to ok, krzyczelibyśmy to. Ale nie jest. Krzyczymy tak, żeby było zarazem w miarę łatwo i zrozumiale. Ma być na temat i w ładnej formie. To nasz pomysł i sami go realizujemy. I wisi mi, co klub zrobi, żeby, jak to nazwałeś, "kupić mnie". Mnie kupiły dziewczyny: swoją grą, talentem, poświęceniem, a także emocjami i urodą, ale to chyba każdego z KK Wink Robimy to, co jest w miarę przystępne, a nie to, co nam się każe. Nam nikt nic nie każe.
Po 3-cie: Myślę, że wiele rzeczy, jak np. "c**j z wynikami..." jest zdecydowanie nie na miejscu. AZS to nie Jagiellonia. Hala to nie stadion. Siatkówka i doping siatkarek rządzą się swoimi prawami. Najważniejsze, to nie obrażać drużyny przeciwnej ani jej kibiców. Dalej są rzeczy typu brak wulgaryzmów, etc. Pochodzicie trochę na mecze, pokrzyczycie z nami i się wszystko rozjaśni. Mamy czas. Do playoffów jest dość okazji, żeby wszystko przećwiczyć. Pierwsza za tydzień w Mielcu.

Anyways, kończę teraz, bo jeszcze wypada newsa napisać Very Happy
Zbanowany

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 10:39 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Witcher napisał/a:Krzyczymy tak, żeby było zarazem w miarę łatwo i zrozumiale. Ma być na temat i w ładnej formie. To nasz pomysł i sami go realizujemy.

Po1 Krzyczeliśmy Po2 nie realizujemy już. (Czyt. post bartka.)

Cytat:
Witcher napisał/a:"c**j z wynikami..." jest zdecydowanie nie na miejscu.

A ja mam gdzieś co powiedzą. Szczerze? walą mnie te durne wyniki i krzycze co myślę!

Cytat:
Witcher napisał/a:AZS to nie Jagiellonia. Hala to nie stadion. Siatkówka i doping siatkarek rządzą się swoimi prawami.

To juz było wspominiane i nie wracajmy ciągle to Jagi! Dajcie już jej spokojnie żyć! Co tam jakieś skupisko bandytów?

Cytat:
Witcher napisał/a:Najważniejsze, to nie obrażać drużyny przeciwnej ani jej kibiców. Dalej są rzeczy typu brak wulgaryzmów, etc.

Siatkarki też czasami krzyknął sobie pod nosem "kur**", a my to co? też ludzie.
Nie przesadzajmy też z tymi gratulacjami dla przeciwniczek. One nas maja lekko mówiąc gdzieś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bartek

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 10:46 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

PABLO - ja nie narzucam nic w swoim poście, tylko wyrażam swoją opinię Wink chociaż szczerze to nie chciałbym żeby wykrzykiwać sponsorów - już tydzien temu zaproponowałem na meczu jak można to wykrzyczeć używając tylko A-Z-S, ale nikt chyba mnie nie słuchał wtedy Neutral

Co do wulgaryzmów, to posłuchajcie kibiców np. siatkówki męskiej - tam aż czasami musi interweniować spiker. Jakoś nie słyszałem żebyśmy obrażali kiedyś drużynę przeciwną, ale jak czasami zaśpiewa się coś z wulgaryzmem to chyba to nie jest przestępstwo Surprised zwłaszcza że takich pieśni jest bardzo niewiele...

Ostatnio zmieniony przez bartek dnia Pią Gru 22, 2006 11:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 10:50 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

po to jest Klub Kibica,zeby wiele spraw przedyskutowac i ustalic. Powinnismy sie dogadac przed nastepmnym meczem co do dopingu i tyle Wink

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
Pablo
Zbanowany

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 11:01 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

bartek ja zgadzam się z Twoim zdaniem całkowicie, jakbyś pisał to co myślę więc wszędzie zamiast sie powtarzać będę pisał przekierwoanie na Twoje posty bo ją mądrze napisane. (może nie zawsze ale ostatnio dobrze gadasz :p joke)

Macka uważam że czasami powinny być robione spotkania KK. Np. raz w tygodniu. Wtedy mozńa spokojnie omówić kilka spraw i tyle. Rozumiem że nie wszyscy są z Białego ale takie spotkania są potrzebne.
Powrót do góry
Witcher

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 11:04 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Taaa? To znajdź taki termin, żeby wszystkim pasował. Od razu mówię, że wszystkie środy i większość piątków i sobót odpada, przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Spotkania są potrzebne, ale bez przesady - raz w tygodniu to troszkę zbyt często. Jeśli jednak uda się zebrać większość KK w jakimś konkretnym terminie, pierwszą rzeczą, którą trzeba będzie zrobić, będzie regulamin i statut. Bez tego ani rusz dalej.

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 11:40 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

zaczyna być więcej polityki niż kibicowania

Ostatnio zmieniony przez macias_01 dnia Pią Gru 22, 2006 11:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
mrozik

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 11:42 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

ekhem

1. jeżeli nic innego niż nazw sponsorów nie da się wykrzyczeć w rytm bębna to po prostu trzeba krzyczeć coś innego. pod tym względem full wieś dziś była
2. od jednego "**** z wynikami..." sala się nie zawali. z lsk też nas raczej za to nie wyrzucą. chętniej zaśpiewał bym "trójka do zera azs żegna frajera" (chociaż zaraz odezwą się głosy, że jest chamskie, niekulturalne i takie rzeczy to tylko na stadionach krzyczeć można), ale jak narazie nie mamy ku temu za bardzo okazji. kultura jest ważna, ale z tego co się orientuję to mamy być klubem kibica, a nie zespołem wsparcia stokrotki
3. "dzięki za walkę" na gwardii uszło,ale dzisiejsze "gratulujemy" to już przegięcie
4. wicher-kilka razy chciałeś ciągnąć doping. jeżeli dasz radę to spoko,ale dziś miernie ci szło. zamiast odwracać się do nas do (w sensie do tyłu) i kręcić głową zacznij porządnie to co chcesz zaśpiewać, reszta pociągnie za tobą. jeżeli nie dajesz rad- odpuść (a i tak odnośnie twojej kłótni z moim bratem, jeżeli na plecach masz napisane AZS Białystok to można mniemać, że to jest nazwa drużyny, a nie pronar zeto astwa AZS Białystok. tłumaczenie skandowania nazw sponsorów tym, że jest to część nazwy drużyny ma średni sens)
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Pią Gru 22, 2006 11:45 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

ekhm ekhm - musimy usiac i pogadac TYLE !!

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
_Kamil_

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 12:26 am    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Very Happy;)Krótko i na temat:

1. Tomekk07: Na początku, dzięki wielkie dla ciebie i dla twojego kolegi za Świąteczny transparent.. co do Pani z numerem 22 , mam nadzieję, że odezwie się do ciebie na PW i wszystko sobie wyjaśnicie;)

2. Pronar, Zeto, Astwa itp. - Ich udział w rozwoju naszej Drużyny - Bezcenny! , wykrzykiwanie ich w trakcie dopingu - Bezsensowne!

3. "**** z wynikami..." - Długo jeszcze będziecie to przeżywać? Było, minęło.Skończcie dyskusję na ten temat!!!
Cytat:
Piotrek1323 napisał/a:Do następnego , Wesołych Świąt Wszystkim!!! i Pozdro!!!

Cytat:
KaLiNkA_89 napisał/a:WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU WSZYSTKIM ŻYCZĘ WSZYSTKIM ! POZDRO !!

Cytat:
KaLiNkA_89 napisał/a:Dobra nie kłóćmy sie.. idą święta. Lepiej życzmy sobie wszystkiego najlepszego,,,
... Mam nadzieję, że na tym skończymy dyskusję... Również się przyłączam do życzeń.. Wesołych Świąt Wszystkim!!! ....

Cytat:
mrozik napisał/a:ekhem
... a Tobie dodatkowo Wszystkiego Najlepszego!!! WinkVery HappyVery Happy
#4 Mas que la competidora

Ostatnio zmieniony przez _Kamil_ dnia Sob Gru 23, 2006 12:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
macias_01

PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 5:26 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Trzeba się jakoś dobrze zorganizować, bo nawet nie vchodzi ona, ale doping chwilami się sypie, bo pojawiają się jak by nie patrzeć pewne konflikty, a jeżeli nie to przynajmniej spięcia... Można podejść, powiedzieć, wytłumaczyć i wszystko będzie w porządku... Głupie to wszystko, nie kłócimy się, tylko kibicujemy, od jednego chuja czy innego tam jeszcze zadna głowa nie spadła... nie mamy co się przejmować, tylko, żeby nie stało się to zbyt notoryczne
Przyłączając się do wszystkich życzeń dodam jeszcze tylko:
Szto by kuśka stajała i dzięgi byli...
Wszystkiego dobrego i zdrowia przede wszystkim, żeby gardła się wyszlifowały na cacy;)
No i bogateg mikołaja rzecz jasna...Razz
tomekk07

PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 7:55 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Teraz leci retransmisja meczu na TVP3. Jestesmy dobrze slyszalni, szczegolnie nasze "ooooo". Smile
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Sob Gru 23, 2006 10:55 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

"kochamy CIe" wymiata Exclamation mega slyszalne było Wink
jak nas bedzie wiecej to bedzie miazga Wink
momentami za szybko to spiewalismy, ale to kwestia wprawy, wiec sadze ze z meczu na mecz bedzie lepiej

do zyczen sie dołączam WESOLOCHY POGODNYCH I RADOSNYCH SWIAT !!

P.S. co nas nie zabije to nas wzmocni Wink

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
siwyy

PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 12:13 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Macka napisał/a:

jak nas bedzie wiecej to bedzie miazga Wink

No wlasnie tylko nie wiem w czym jest problem z przyjmowaniem do KK z jakimis miejscami przeciez to o to chodzi zeby bylo jak najwiecej ludzi a nie 15 i narazie wystarczy to jest bez sens moje zdanie...

Wesloych
Powrót do góry
Pablo
Zbanowany

PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 12:28 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Proponuję tego nie komentować.
Powrót do góry
Witcher

PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 12:32 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Trzeba będzie nieco wolniej śpiewać, bo to "momentami za szybko" często przyjmowało formę "zdecydowanie za szybko". No i trzeba się bardziej starać śpiewać równo, bo przez nierówny (nieskoordynowany) doping strasznie tracimy na słyszalności.
Btw. 'oooo' rox w tv Smile

PostWysłany: Nie Gru 24, 2006 10:56 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Cytat:
siwyy napisał/a:
No wlasnie tylko nie wiem w czym jest problem z przyjmowaniem do KK z jakimis miejscami przeciez to o to chodzi zeby bylo jak najwiecej ludzi a nie 15 i narazie wystarczy to jest bez sens moje zdanie...

Te 15 osób to tak jakby chwilowy trzon kibiców AZS-u. Taka w pewnym sensie grupa odpowiedzialna za współpracę kibiców z zarządem. Ale jeśli chodzi o kibicowanie to to czy jest się w KK czy nie, to nie ma większego znaczenia przecież. Na pewno ta liczba będzie z czasem rosnąć Smile
tomekk07

PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 2:34 pm    Temat postu: RE: Doping Odpowiedz z cytatem

Zauważyliscie ze na ostatnich dwoch meczach ludzie wychodzili juz jakies 3-5 minut przed końcem? Irytuje mnie to. Z druzyna sie jest do konca. Czy wygrywa czy przegrywa. Moze jesli sytuacja sie powtorzy zarzucimy jakis okrzyk "gdzie wy idziecie hej k***a gdzie wy idziecie?" albo "judasze!". Nie mowie to o rzucaniu w piknikow butelkami czy kamieniami tak jak to sie działo ostatnio na Jagiellonii tylko o jakiejs przyspiewce. Jakie jest wasze zdanie?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum AZS Białystok Strona Główna -> Tematy kibiców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 9 z 36

Skocz do: