Forum AZS Białystok Strona Główna

OSiR Hajnówka

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 1:27 pm    Temat postu: OSiR Hajnówka Odpowiedz z cytatem

Wszystko na temat drużyny z Hajnówki

P.S. nie wiem jaka jest właściwa nazwa drużyny, niech mnie ktoś naprowadzi jak źle napisałam ...

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jerzy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PRONAR PARKIET HAJNÓWKA to jest pełna nazwa,cieszę się że założono ten temat.
Powrót do góry
Mateusz

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem kibice miejscowi afiszują się nazwą : OSiR bo na fladze ktora wisi na "płocie" jest napisane osir hajnówka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sportowepodlasie.pl/sporty/siatkowka/siatkowka-wiadomosci/artykul/przykra-niespodzianka-pronaru/ Panowie zanotowali drugą porażkę. W tej chwili 3 miejsce, ale ulegnie to zapewne zmianie.

Oby to tylko wpadka ...

http://www.bbtssiatkarz.contract.pl/zoom_galeria.php?id=6939d152967755&idr=ec5c7e9fae122d - zdjęcia z Bielska Białej

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
siatkareczka

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 6:21 pm    Temat postu: Pronar Parkiet Hajnówka Odpowiedz z cytatem

Drużyna hajnowska ma nazwę Pronar Parkiet Hajnówka. Drużyną kieruje Stowarzyszenie Siatkówki z Prezesem B. Stepaniukiem. II liga powstała w Hajnówce w 2002 r. jako OSiR Hajnowka, a rozgrywki rozpoczęła już pod nazwą Moderator OSiR. Po dwóch latach firma Moderator wycofała się ze sponsorowania. Wtedy pomocną dłoń wyciągnął Pronar. W trzecim sezonie w I lidze Marek Antoniuk przestał być dyrektorem OSiR. odszedł również dotychczasowy trener J. Wesołowski. Ciężar prowadzenia zespołu spadł na barki Adama Aleksandrowicza, zawodnika mającego trenerskie papiery i żadnego w tym fachu doświadczenia. OSiR-em zaś kierował nowy, młody i oczywiście niedoświadczony dyrektor, z wykształcenia nauczyciel informatyk. Nie udało się uratować I ligi mimo pomocy trenerskiej Antoniuka w II rundzie. Wydawało się, ze to już koniec siatkówki w Hajnówce. Ale władze powołaly Stowarzyszenie Siatkówki, zatrudnily doświadczonego trenera P. Blomberga, który zatrzymał kilku zawodnikow z rozpadającego się zespołu. Namówił kilku mlodych obiecujących siatkarzy, którzy nie bali się przyjechać do Hajnówki. I zrobił z nich drużynę, która wywalczyła awans do I ligi i nazywa się Pronar Parkiet Hajnówka, bowiem do sponsorowania siatkówki dał się namówić właściciel firmy Parkiet. Początkowo sponsorował tylko siatkarzy plażowych - Hajbowicza, Witczaka, którzy zdobyli tytuły mistrzów Polski. Od jakiegoś czasu dołożył kasy i jego firma znalazła się w nazwie zespołu.

A hajnowskim kibicom, tak jak i kibicom AZS-u pewnie nie chce się używać właściwej nazwy zespołu, albo nie maja pieniędzy na uszycie nowych napisów. Ważne, że chcą kibicować drużynie bez względu na nazwę.

Specjalnie dla kibiców Pronar Astwa Zeto AZS Białystok

siatkareczka
Powrót do góry
Pablo
Zbanowany

PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 6:42 pm    Temat postu: Re: Pronar Parkiet Hajnówka Odpowiedz z cytatem

siatkareczka napisał:
A hajnowskim kibicom, tak jak i kibicom AZS-u pewnie nie chce się używać właściwej nazwy zespołu, albo nie maja pieniędzy na uszycie nowych napisów. Ważne, że chcą kibicować drużynie bez względu na nazwę.

Specjalnie dla kibiców Pronar Astwa Zeto AZS Białystok

siatkareczka

Nie wiesz jak bardzo się mylisz siatkareczko. Właściwa nazwa to ta, która nigdy się nie zmienia i nie jest to sponsor, który za jakiś czas zrezygnuje z wykładania pieniędzy. Ale po co tłumaczyć skoro wie się swoje - prawda?

Dziękuję w imieniu kibiców AZSu Białystok.
Powrót do góry
siatkareczka

PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stwierdzam tylko fakty
Powrót do góry
Mateusz

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o jakich w ogóle faktach jest mowa ? Że klub sponsoruje jakaś tam firma to tak mamy sami siebie nazywać ? Bądźmy poważni...

To jest to samo jak z nazwiskiem- Masz tylko imię i nazwisko

edit :

filmik "kibiców" z Hajnówki

http://pl.youtube.com/watch?v=E18bMFPXzvw

nie będę komentować powiem tylko że rzygać mi się chcę jak to słuchałem (reszta powinna wiedzieć o co chodzi mi w tym momencie).
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Okazało się, że dziś siatkarskie drużyny z Bielska-Białej były zmorą dla podlaskich ekip. Tak jak siatkarski AZS , tak i siatkarze pierwszoligowego Pronaru Parkiet Hajnówka ulegli we własnej hali BBTS Bielsko-Biała 2:3.

Spotkanie to miało pierwotnie zostać rozegrane jutro, ale na prośbę siatkarzy z Bielska-Białej mecz odbył się dzień wcześniej.

Pronar Parkiet Hajnówka - BBTS Bielsko-Biała 2:3 (18:25, 11:25, 25:23, 25:23, 17:19)"

panowie ponownie przegrywają , po 14 kolejkach mają 5 miejsce,

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
jerzy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dziś na meczu w Hajnówce,Pronar Parkiet pokonał Orła Międrzyrzecz 3-0 w setach do 25,28, 27.Podabała mi się fajna zasłona jaką grają mężczyżni na lewym skrzydle,mecz wyrównany ale bardziej podobaji mi się Hajnowianie.Wskutek kryzysu finansowego jaki dotyka Pronar nie zagrał jeden dobry zawodnik,oby kryzys finansowy nie dotknął nasz zespół.
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jerzy napisał:
Wskutek kryzysu finansowego jaki dotyka Pronar nie zagrał jeden dobry zawodnik,oby kryzys finansowy nie dotknął nasz zespół.

A nie przez kontuzję albo chorobę Question o którym zawodniku mówisz. Ja ostatnio czytałam, że chłopaki z Hajnówki borykali się z kontuzjami, grypą itp.
Prze kryzys finansowy nie grał jeden zawodnik, aż nie chce mi się wierzyć

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
pepeszkin

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.siatka.hajnowka.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=296&Itemid=38
Tutaj opisano punkt widzenia zarządu hajnowian. Nie wiem jak sytuacja u nas w klubie, ale mam paru kolesi, którzy pracują w siedzibie sponsora- w Pronarze i już z 3 tygodnie siedzą na urlopach bezpłatnych, więc i z kasą AZS może też być niezawesoło. Mam nadzieję, że lipy nie będzie, teraz, gdy pod względem sportowym zaczyna być wreszcie ok.
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090208/SPORT04/190015468 wygrali bardzo ważne wyjazdowe spotkanie. Na razie zajmują 4 miejsce w I lidze. Muszą chłopaki zdobywać punkty, bo ciasno w tabeli się robi

a co do Matusiaka to rzeczywiście nie ma go już w drużynie

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pronar Parkiet Hajnówka - SMS PZPS I Spała 3:0 (25:15, 26:24, 25:20)
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090216/SPORT04/336714868 wygrywają u siebie Smile 4 miejsce na chwile obecną mają

"Wójcik się rozchorował i trener Paweł Blomberg wystawił jedyną pozostałą, zdrową parę przyjmujących: Daniel Saczko, Artur Żyliński." - Żyliński nie jest przypadkiem atakującym Question czy mi się coś pomieszało

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosci.wszystkie.34094# Cichy bohater Hajnówki.

Dobrze, że chłopaki spokojnie się utrzymali, a do play offów niewiele zabrakło

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skład I ligi siatkarzy w sezonie 2009/10: Trefl Gdańsk, BBTS Bielsko-Biała, Avia Świdnik, Pronar Parkiet Hajnówka, GTPS Gorzów Wielkopolski, MCKiS Energetyk Jaworzno, Ślepsk Suwałki, Fart Kielce, SMS PZPS I Spała, AZS Nysa, Morze Bałtyk Szczecin.

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090729/SPORT04/803368599

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę i niedziele odbędzie się Turniej w piłce siatkowej mężczyzn o Puchar Burmistrza Hajnówki. Oprócz gospodarzy wystąpi Avia Świdnik, AS Białołęka i Ślepsk.

http://www.siatka.hajnowka.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=328&Itemid=1

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałam zakładać oddzielnego tematu, więc wklejam tutaj bo chodzi o siatkówkę męską

http://www.sportowepodlasie.pl/sporty/siatkowka/siatkowka-wiadomosci/artykul/gwiazdy-siatkowki-w-elku-1/

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
Macka
Pani Magister

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trefl Gdańsk - Hajnówka 2:3 (33:35, 18:25, 25:21, 25:20, 11:15)

Hajnówka: Żyliński, Wójcik, Staniewski, Zrajkowski, Sacharewicz, Guindo, Saczko (libero) oraz Poinc, Skup

Obecnie zajmują przedostanie miejsce, mają 3 punkty na koncie (5 kolejka dobiega końca). Może powoli zacznie się zdobywanie punktów.

Liczy się Tylko AZS
Tylko AZS i nic więcej
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum AZS Białystok Strona Główna -> Siatkarskie Podlasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: